Školní plavecký kurz

Žáci absolvují během pěti až šesti dnů celkem dvacet plaveckých lekcí v deseti blocích a splní tak celou polovinu povinné plavecké výuky, která ji díky Opatření v souladu s 4 odst. zákona č. 561/2004 Sb. Školského zákona řadí mezi povinné výukové postupy. Dále se žáci účastní celkem pěti devadesátiminutových doplňkových sportovních programů a pěti stejně dlouhých zábavních večerních programů. Kurzy probíhají ve čtyřech lokalitách České republiky:

Hotel energetik

Hotel Energetik leží v Krkonošském národním parku, kousek od Sněžky, přímo na sjezdovce Hnědý vrch. Hodiny plavání probíhají ve vyhřívaném krytém hotelovém bazénu. Pro další aktivity je využíváno sousední hřiště, dětská herna, školící salónek a okolní krásná příroda.

Hotel Roušarka

Hotel Roušarka leží v malebném městě Sušici na okraji Šumavy. Hodiny plavání probíhají v moderním bazénu nově vystaveného sportovního areálu přímo vedle hotelu. Pro další aktivity je využíván samotný areál včetně venkovních i indoorových hřišť či zdejší stezky.

Hotel Čertův mlýn

Hotel Čertův mlýn leží v klidném rekreačním středisku Železná Ruda – Špičák, v blízkosti turistického centra západočeské Šumavy – města Železná Ruda. Hodiny plavání probíhají ve vyhřívaném krytém hotelovém bazénu. Pro další aktivity je využíván tenisový kurt, travnaté hřiště, dětská herna, školící salónek a samozřejmě i příjemné okolí hotelu.

Penzion na Vysočině

Penzion na Vysočině leží na okraji obce Hartmanice na pomezí Pardubického kraje, Jihomoravského kraje a kraje Vysočina. Hodiny plavání probíhají ve vyhřívaném vnitřním bazénu se slanou vodou, která působí příznivě na pokožku dětí. Pro další aktivity je využíván velký venkovní areál se čtyřmi hřišti, venkovními bazény, posezením u krbu a přírodním ohništěm.

Stravování probíhá formou:

• snídaňový bufet
  • dopolední svačina
  • polední oběd
  • odpolední svačina
  • večeře
  • pitný režim po celý den

Doprava:

Doprava je zajištěna z místa poskytování vzdělání do místa konání kurzu a zpět

Kontaktní formulář